Prvé stretnutie

Ako prebieha prvé stretnutie?

Porozprávame sa. 

Potrebujeme vedieť viac o Vašom životnom štýle, súčasnom stravovaní a zdravotných indikáciach.

Odmeriame zloženie tela

Pomocou prístroja InBody 370S odmieriame zloženie tela a tak budeme vedieť jeho presné a detailné zloženie. Zanalyzujeme výsledky a následne Ťa oboznámim o stave Tvojho tela.

Stanovíme si ciele

Stanovíme si také ciele, ktoré si spoločne odsúhlasime. Navrhenem vhodné stravovanie a zloženie jedálnička vyhovujúce práve pre Teba.

Najmodernejšia technológia na meranie

InBody 370S

 • Celková voda, proteíny tuková hmota, kostná a valová hmota.
 • BMI, percentuálny podiel telesného tuku, pomer pásu k bokom (WHR)
 • Svalová a tuková hmota v jednotlivých častiach
 • História telesného zloženia
Čo po prvom stretnutí?

Ako spolupracujeme?

Každé 2-3 týždne sa stretávame a rozprávame, čo sa nám darí a kde potrebuješ pomôcť. Takisto sa pravidelne meriame na InBody 370s, aby sme videli priebeh chudnutia ako sa nám mení percentuálne tuk voči svalom v Tvojom tele. Zameriavame s hlavne na nebezpečný viscerálny tuk, ktorý začne Tvoje telo spaľovať už od 3. dňa

Kto sa na mňa môže obrátiť s poradenstvom?

Ženy, Muži aj Seniori

Ku každému pristupujem individuálne vhľadom na jeho vek a túžby

Deti a Teenageri

Táto skupina od 10 do 17 rokov je samostatná kategória, prispôsobím aj prístroj aby sme videli vývoj v čase a k výškovému rastu dieťaťa

Ľudia s vnútorným strojčekom

Tu musíme zvoliť inú váhu a iný prístup. Je dôležité to povedať hneď pri vstupnej analýze.

Ako doplníme k strave šport?

Nordic walking ako aktívno rehabilitačný šport zapája 90% svalov. Čím? Že zapojíme aj hornú časť tela, ktorú dá do činnosti uvádza intenzívny pohyb rúk s Nordic Walking paličkami. Naraz pracujú svaly nôh, chrbtice a hrude. Posilňuješ vnútorné svaly hornej polovice tela, účinne sa zvyšuje efektivita krvného obehu i pľúc. Pravidelným vykonávaním nordic walkingu bude Tvoje telo sa postupne meniť, zoštíhlovať, spevňovať. Čo uvidíš hlavne na oblečení, že Ti zrazu bude voľnejšie. A získaš ešte ďalšie benefity tj. zlepšíš kondíciu, zrelaxuješ, spoznáš nové trasy a spoznáš nových ľudí s podobnými problémami.

Kde ma nájdete?

Rezervácia úvodnej konzultácie
 • Telefón+421 911 244 507
 • Otváracie hodiny:Pondelok - Piatok 8:00 - 18:00
 • Adresa: Centrum pohybu a výživy Vitadu,
  Trnavská cesta 74/A (budova svetlo-tmavohnedá omietka 1.posch. vľavo
  821 02 Bratislava

Parkovanie je možné pri Klientskom centre. Prvých 90 minút je zadarmo, potom sa platí. Ak presiahnete 90 minút, tak treba nájsť parkovací automat vo vnútri a tam zadáte značku svojho vozidla (ak značku nenájde, tak ešte parkujete zadarmo). Nedostávate už žiadne parkovacie lístky pri vstupe keď prejdete cez bránu. Potom ku mne cez križovatku je to už len 2 min.